Reklama

Recenzja Softonic

Wyczyść swojego Androida przy użyciu CCleaner

CCleaner to darmowa aplikacja na Androida, która pomoże usunąć zbędne pliki z Twojego telefonu lub tabletu. Dzięki niej pozbędziesz się niepotrzebnych danych, takich jak na przykład historii przeglądania stron, czy starych SMS-ów, niepotrzebnie zajmujących pamięć. CClener dostępna jest na razie w wersji beta.

Wyrzuć śmieci z Androida

Aplikacja podzielona jest na trzy działy: Cleaner, App Manager i System Info. W Cleaner znajdziesz narzędzie, które przeszukuje Androida i wynajduje niepotrzebne pliki. Są to najczęściej dane zapisane tymczasowo w pamięci telefonu, np. historia przeglądanych stron internetowych, lista dawnych połączeń, czy też wiadomości SMS.

W App Manager możesz natomiast przejrzeć wszystkie aplikacje zainstalowane na urządzeniu oraz skontrolować zajmowaną przez nie ilość pamięci. CCleaner pozwala szybko skasować te programy, których nie używasz.

W zakładce System Info znajdziesz informacje na temat aktualnego użycia procesora, RAM, baterii oraz dostępnej pamięci na telefonie lub tablecie.

Prosta aplikacja nawet dla początkujących

CCleaner na Android to prosta aplikacja. Nie ma zbyt wielu funkcji i są one zaprezentowane w czytelny oraz łatwy w użyciu sposób. Nawet osoba bez dużego doświadczenia będzie w stanie posłużyć się tą aplikacją. Przełączanie pomiędzy trzema zakładkami programu jest intuicyjne.

Doskonały sposób na utrzymanie Androida w czystości

Po dużym sukcesie wersji CCleaner na Windows oraz Mac, nadszedł czas na wersję programu dla użytkowników Androida. Jest to świetna aplikacja, jeśli chesz odzyskać bezcenne miejsce na swoim urządzeniu.

Ilość dostępnych funkcji nie jest tak duża, jak w konkurencyjnych programach - na przykład w Clean Master. Mimo to zaletą CCleaner jest to, że aplikacja jest niesamowicie prosta w użyciu i działa naprawdę skutecznie.

Jak zainstalować CCleaner na Android?

1) Wykorzystaj swoje konto Google Plus i zapisz się do grupy osób testujących aplikację CCleaner

2) Zarejestruj się jako beta tester

3) Otrzymasz informacje o tym, jak pobrać za darmo CCleaner beta.

Zalety

 • Szybka analiza
 • Można odinstalowywać aplikacje
 • Pozwala zaoszczędzić miejsce
 • Usuwa niepootrzebne pliki

Wady

 • Mało zaawansowanych funkcji
 • Mniej opcji niż u konkurencji

Jest równiez dostepny na inne platformyOpinie użytkowników o CCleaner

Czy próbowałeś CCleaner ? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!


Reklama

Alternatywa dla CCleaner

 1. Clean Master

  7.4.9
  • 4.1
  • (1347 głosów)

  Chwila moment i pozamiatane

 2. CCleaner

  4.11.0
  • 4
  • (293 głosów)

  Wyczyść swojego Androida przy użyciu CCleaner

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo. Softonic może otrzymać wynagrodzienie, jeśli klikniesz lub kupisz produkty przedstawione tutaj.